Krimpbuis, krimpkous 4:1, met lijm, Lengte 1 meter, Type CRMa / EM100A
Deze krimpbuis, krimpkous heeft een medium wanddikte met een lijmlaag
Door de extra hoge krimpverhouding van 4:1 bereikt u een zeer breed toepassingsgebied..
De krimpbuizen hebben aan de binnenwand een lijmlaag van thermoplastische lijm die bij verhitting smelt, over de toepassing uitvloeit en daarmee oneffenheden en holtes opvult en deze vochtdicht/waterdicht afsluit.
Deze krimpkousen/buizen bieden een zeer duurzame en hoogwaardige elektrische isolatie (diëlektrische sterkte 20 kV/mm) en mechanische belasting en beschermen tegen chemicaliën, corrosie, schimmels, zuren, logen, oliën, brandstoffen, schoonmaakmiddelen etc.
Extra Sterk door de beste materialen!
De krimpkousen/buizen zijn gemaakt van cross linked Polyolefin (vernet) en daardoor extra sterk. Ook scheurvast, chemisch- en biologisch inert (ongevoelig), waterafstotend, antistatisch, zijn zeer duurzaam en zijn milieuvriendelijk.
Deze krimpkous/krimpbuis biedt een hoge trekontlasting en is zeer slijtvast. Een betrouwbaar kwaliteitsartikel, direct af fabrikant.
Toepassingen:
Voor gebruik bovengronds en ondergronds (Telecom etc.). Vrij van halogeen. Voor het isoleren, beschermen, versterken,
repareren, markeren en bundelen van draad en kabel, elektrische verbindingen etc.
Direct uit voorraad leverbaar kleur zwart. Andere kleuren op aanvraag te leveren.